У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Кіберфахівці СБУ припинили діяльність ботоферми, через яку зловмисники поширювали фейки про COVID-19 і закликали до повалення конституційного ладу. Про це повідомили у пресцентрі спецслужби.
Зазначається, що керували діяльністю ботоферми з Російської Федерації, а обладнання організатори розгорнули в одному з бізнес-центрів Дніпра. Потужність «ферми» – понад 5 тисяч ботів.
«Відповідне телекомунікаційне обладнання та спеціалізоване програмне забезпечення організатори придбали через заборонені в Україні російські небанківські платіжні системи. Вони використовували також SIM-картки українських операторів зв’язку та proxy-сервери вітчизняного сегмента інтернет. Аналіз контенту, який поширювала ботоферма, виявив публічні заклики до насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади», – повідомили у відомстві.
Крім того, боти поширювали неправдиву інформацію про ситуацію в Україні, яка виникла через пандемію COVID-19.
Слідчі СБУ розпочали кримінальне провадження за ст. 109 Кримінального кодексу України. Під процесуальним керівництвом прокуратури Дніпропетровської області проведено обшуки й вилучено обладнання, яке використовували зловмисники. Триває слідство.
Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.
13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.
Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.
Водій, водій-електрик, військовослужбовець
від 21000 до 27000 грн
Білгород-Дністровський, Одеська область
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…