ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Сухопутних військ нагородив поранених у центральному шпиталі

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Квітня 2020, 15:56 3

Командувач Сухопутних Військ генерал-лейтенант Олександр Сирський разом зі своїм заступником генерал-майором Олександром Голоднюком відвідали поранених у боях за незалежність України воїнів, які перебувають на лікуванні у Київському військовому шпиталі. Про це повідомляє пресслужба Командування Сухопутних військ ЗС України.

Головною метою візиту представників Командування була моральна підтримка бійців під час процесу їх лікування і реабілітації.

Командувач Сухопутних Військ поцікавився: як проходить лікування, чи забезпечені військові усім необхідним. Захисники України, у свою чергу, розповіли, що сповнені сил та оптимізму, адже це є найголовнішою запорукою скорішого одужання.

Генерал-лейтенант Олександр Сирський разом з нагородами вручив бійцям цінні подарунки, передав фрукти та інші необхідні повсякденні дрібниці, у тому числі медичні маски.

Серед тих, хто того дня отримав відзнаки, були військовослужбовці з військових частин оперативних командувань “Північ” та “Захід”.

На думку Командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського, обов’язок кожного командира – відвідувати і за можливості максимально піклуватися про своїх поранених бійців-захисників українського народу, створюючи та контролюючи належні умови для повноцінних лікування і реабілітації.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини