ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветерани Другої світової війни почали отримувати пам’ятні медалі до 75-річчя перемоги над нацизмом

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Квітня 2020, 9:00

Пам’ятну медаль «За бойові заслуги. 75 років перемоги над нацизмом», якою нагороджують учасників бойових дій часів Другої світової війни, вже розсилають адресатам. Уже доставлено понад двісті відзнак.

Про це повідомив директор Виробничо-творчого об’єднання «Орден» Олександр Сопов під час онлайн-брифінгу в Укрінформі.

«Як ми й обіцяли, ВТО «Орден» почало розсилати медалі ветеранам Другої світової війни – людям, які тримали в руках зброю й наближали перемогу над нацизмом На сьогодні понад двісті героїв уже отримали відзнаки», – зазначив керівник підприємства.

Хто і за яких умов може отримати медаль? 

Як пояснив Олександр Сопов, для цього потрібно виконати дві умови: має бути лист від організації – від районної державної адміністрації, об’єднаної територіальної громади тощо, в якому керівник цієї організації підтверджує, що люди, яких представляють до нагородження, насправді воювали згідно з тими свідченнями, які вони надають. А також що вони проживають на території відповідного населеного пункту і що їм обов’язково вручать або, в умовах карантину, передадуть цю нагороду.

Олександр Сопов підкреслив, що вперше за всю історію України пам’ятною відзнакою нагороджуватимуть людей за нагородним листом. Крім того, це перша нагородна медаль, яка є номерною, тобто персоніфікованою.

АрміяInform нагадує, що медаль «За бойові заслуги. 75 років перемоги над нацизмом» виготовляють коштом ВТО «Орден» для нагородження громадян України – безпосередніх учасників бойових дій під час Другої світової війни 1939-1945 рр. Нагороджувати героїв Другої світової війни будуть герої АТО/ООС.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить