ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Військовій академії (м. Одеса) через карантин навчальну практику організували в самому виші

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Квітня 2020, 18:54

У Військовій академії (м. Одеса) через карантин навчальну практику організували в самому виші

У курсантів Військової академії (м. Одеса) розпочалась навчальна практика. Зазвичай цей важливий етап навчання вони проходять у військових частинах. Цього року через пандемію короновірусу COVID-19 виїзд за межі гарнізону заборонено. Тому керівництво академії вирішило провести практику на базі закладу. Для цього тут є все необхідне: виробничі ремонтні майстерні, бокси для зберігання техніки та обладнання, інструменти.

– Першими до практики в новому форматі приступили курсанти-автомобілісти і фахівці ракетно-артилерійського озброєння, – розповідає викладач кафедри підполковник Олександр. – Заняття організовані одночасно в чотирьох цехах: токарному, зварювальному, слюсарному і підготовки електриків. Всі курсанти забезпечені інструментом та іншими технічними засобами. Головне завдання для нас, викладачів, створити належні умови, щоб курсанти змогли закріпити теоретичні знання й набути практичні навички у профільному напрямку, – підкреслив офіцер-викладач.

Щодня у виробничих майстернях не стихає робота. Майбутні офіцери – фахівці автослужби й артилерійського озброєння працюють наполегливо та з творчим натхненням. Одне приміщення наповнюється запахом каніфолі – тут вправляються з паяльником, в іншому чутні розряди струму високої напруги – курсанти працюють зі зварювальними апаратами. У слюсарному й токарному цехах не стихає стукіт молотків і шум моторів свердлильних та токарних верстатів. З усього відчувається, що курсанти розуміють – щоб бути командиром і фахівцем, треба вміти діяти за принципом: «Роби, як я!» А відтак, щоб вимагати правильного і чіткого виконання поставленого завдання, слід самому добре не тільки розумітися на своїй справі, а й уміти її виконувати.

Фото Денис Єщенко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram