ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У флотському ліцеї на час карантину перейшли на онлайн- викладання

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Квітня 2020, 18:57 1

У Військово-морському ліцеї імені віцеадмірала В. Безкоровайного завжди йшли в ногу з часом і приділяли багато уваги впровадженню цифрових технологій в освітній процес. Нині, в умовах всеукраїнського карантину, ці новації стали в нагоді, адже тепер навчальний процес перейшов в онлайн- режим.

Педагогам навчального закладу вдалося швидко перейти на дистанційне навчання й опанувати нововведення з викладання предметів. І хоча навчальні класи порожні, уроки тривають. Вчителі ліцею працюють на різних навчальних платформах, використовуючи різні методи подання матеріалу. Надзвичайно важливим моментом є можливість прямого контакту вчителя з кожним ліцеїстом. А весь пройдений матеріал, тобто відеоуроки, можна переглядати безліч разів. Презентацію кожен учитель створює сам, з нею і працює. В онлайн-режимі відбувається тестування учнів, результати яких одразу стають відомі. Також проводять і відеоконференції.

Звісно, сам навчальний процес зазнав змін, але, як і під час звичайного шкільного дня, учителі мають свої розклади занять. Ведуть і електронний журнал присутності учнів. Варто зазначити, що з дисципліною в ліцеїстів усе добре і під час занять, зазвичай, присутність учнів на онлайн-уроках сягає 90 відсотків.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини