ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент схвалив зміни до бюджету щодо харчування військових

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Квітня 2020, 17:20 3

Президент України Володимир Зеленський в середу, 1 квітня, підписав урядовий законопроєкт № 3254 «Про внесення зміни до закону «Про державний бюджет України на 2020 рік» щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців». Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради.

Останній етап проходження документа − повернуто з підписом від Президента.

Як повідомляла АрміяInform, під час позачергового засідання 30 березня народні депутати підтримали за основу та в цілому урядовий законопроєкт № 3254 «Про внесення зміни в закон «Про державний бюджет України на 2020 рік» про безперервне забезпечення харчуванням військовослужбовців».

Документом передбачається дозволити Міністерству оборони та Міністерству внутрішніх справ у 2020 році для забезпечення безперебійності процесу харчування особового складу Збройних Сил України, інших, утворених відповідно до законів України військових формувань, та правоохоронних органів продовжити до 31 грудня 2020 року в межах відповідних бюджетних асигнувань Міноборони та МВС строк дії договорів про закупівлю послуг із харчування, які діяли в 2019 році.

1
2
Читайте нас у Facebook