ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Львівський бронетанковий шукає хлопців із бойовим гартом і золотими руками

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Квітня 2020, 13:21 82

Ціна питання 16000-25000 гривень на місяць

Саме такі зарплати пропонують молодим спеціалістам на державному підприємстві «Львівський бронетанковий завод». І, за словами керівника підприємства Віктора Андрощука, ображеним не буде ніхто.

– Маємо близько 50 вакансій, – зазначив Віктор Андрощук. – Це робітничі професії, як-от слюсар чи монтажник, а також фахівці, які вміють керувати верстатами з програмним управлінням тощо.

Великі сподівання на заводі мають щодо воїнів, які служили в ремонтних і бронетанкових підрозділах та здобули бойового гарту.

– Річ у тім, що в нас чимало вакантних посад, які частково чи повністю відповідають військовим спеціальностям, – продовжив директор підприємства. – От наприклад, зараз нам потрібні два механіки-водії танка. Або ж – спеціалісти у цех монтажу танків. Та й багато інших. У цьому цілком можуть допомогти хлопці, які служили в різноманітних рембатах. А чому з бойовим досвідом? Бо, на моє переконання, людина, яка пройшла крізь фронт, має внутрішні моральні орієнтири та самоконтроль якості, і будь-яку роботу такий фахівець виконуватиме відповідально.

Іногороднім працівникам підприємство пропонує житло та харчування. До соцпакета входить офіційне працевлаштування, офіційна висока зарплата й медичне забезпечення. Докладно про всі нюанси працевлаштування можна дізнатися на офіційному сайті оборонного підприємства. Отже, якщо ви звільняєтесь у запас і маєте прихильність до важкої бойової техніки – ця робота саме для вас. До того ж ви й далі зміцнюватимете обороноздатність Батьківщини, щоправда, у цивільних комбезах.

42
8

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,