ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В іноземних військових виникли проблеми через відсутність закону про допуск в Україну

2 Березня 2020
В іноземних військових виникли проблеми через відсутність закону про допуск в Україну

До Міністерства оборони України доходять звернення іноземних партнерів щодо наявності проблемних ситуацій на тлі критичної ситуації з розглядом законопроєкту № 3003 про допуск іноземних військових на навчання у 2020 році.

Про це на погоджувальній раді заявив голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, повідомляють Українські національні новини.

«З приводу закону № 3003 про допуск підрозділів Збройних сил інших держав: ситуація вже критична. Хочу зазначити, що до Міністерства оборони України доходять звернення іноземних партнерів щодо наявності проблемних ситуацій. Наведу два приклади. У канадської сторони виникли проблеми з логістичним забезпеченням своїх збройних сил, залучених до підготовки визначених підрозділів ЗСУ за стандартами провідних держав світу. Також представники ЗС Республіки Польща не змогли прибути на територію України з озброєнням та обладнанням у рамках підготовки особового складу військових частин і підрозділів ЗСУ за участі польських інструкторів», — повідомив Олександр Завітневич.

Він висловив надію, що у середу, 4 березня, на позачерговому пленарному засіданні буде розглянуто цей законопроєкт.

10 лютого цього року Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував Раді ухвалити за основу та в цілому законопроєкт № 3003 про допуск іноземних військових на навчання в Україні у 2020 році, поданий і визначений як невідкладний Президентом України Володимиром Зеленським.

Стежте за нами в Instagram
Актуально