ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уряд США виділив Україні 1,2 млн доларів, аби обмежити розповсюдження COVID-19

Новини Новини світу та України
31 Березня 2020, 14:18
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Уряд США надає Україні 1,2 млн доларів на медичну та гуманітарну допомогу для подолання епідемії коронавірусу. Про це оголосило Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

«Уряд США виділив медичну та гуманітарну допомогу вартістю $1,2 млн, яка надаватиметься через USAID Global Health і OFDA, щоб обмежити поширення COVID-19 в Україні», − йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці агентства.

Фінансування має допомогти Україні зміцнити механізми лікування, мінімізувати ризик подальшого поширення вірусу в медичних закладах, підготувати лабораторну мережу до масштабного тестування населення на коронавірус, підготувати групи швидкого реагування, які розглядатимуть випадки захворювання та відстежуватимуть контакти хворих.

Кошти призначені також для проведення медіакампаній, які інформуватимуть українців про те, як запобігти розповсюдженню вірусу.


Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА
Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА

Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.

«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ
«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ

13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.

Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.

Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно
Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно

У 414-й бригаді безпілотних систем «Птахи Мадяру» пояснили, що не буває дефіциту без причини. Особливо якщо ця причина регулярно прилітає.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-санітар

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Радіотелеграфіст (в/ч А2558)

від 20100 до 50100 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Павлоград

Старобільський РТЦК та СП

Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Механік-водій

від 30000 до 60000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

ПУБЛІКАЦІЇ