ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У США відбувся благодійний концерт на підтримку українських воїнів

3 Березня 2020
У США відбувся благодійний концерт на підтримку українських воїнів

Концерт за участю відомого вітчизняного піаніста Павла Гінтова відбувся в приміщенні Посольства України у Вашингтоні. Його ініціатором стала волонтерська організація US Ukrainian Activists.

За словами очільниці US Ukrainian Activists Надії Шапоринської, під час заходу був організований збір коштів для потреб медичного батальйону «Госпітальєри» та кінологічної служби Збройних Сил України. Зокрема для закупівлі різноманітного захисного спорядження для службових собак.

Водночас, як зазначив Павло Гінтов, окрім допомоги українським захисникам, його виступ був присвячений відродженню пам’яті напрочуд талановитого українського митця.

– Насамперед, я завжди радий можливості, коли за допомогою музики можна матеріально підтримати нашу армію. До того ж так збіглося, що саме того дня відзначали 143-тю річницю від дня народження видатного українського композитора Сергія Борткевича, музика якого була забута протягом десятиліть. Хотілось познайомити слухачів з його чудовою творчістю і розповісти про життя цієї непересічної особистості. Одним із центральних творів програми була сюїта «Кримські нариси», і мені дуже хотілось зіграти її саме зараз, на шості роковини російської окупації Криму, і нагадати, що Крим це Україна, – розповів музикант. – Крім того, подібні заходи сприяють популяризації української культури як в Америці, так і серед українців, – додав він.

Варто зазначити, що після початку агресії РФ проти України Павло Гінтов став активістом та одним із ініціаторів протестних акцій проти російських артистів, що підтримали путінський режим.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини