ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Світ навколо мене»: соціально-психологічний центр запрошує ветеранів взяти участь у фотоконкурсі

Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Березня 2020, 17:59

Соціально-психологічний центр, що у Славутичі на Київщині, оголошує початок проведення фотоконкурсу «Світ навколо мене». До участі запрошують учасників бойових дій, яких залучали або які нині виконують обов’язки в районі проведення АТО/ООС. Головна умова – бажання ветерана за допомогою світлин поділитися баченням світу.

– Головна мета роботи Центру – надання не лише психологічної допомоги ветеранам, а і їхня ресоціалізація, – розповів читачам АрміяInform директор СПЦ м. Славутич Віктор Одиниця. – Постійно проводимо заходи соціального спрямування, до багатьох з яких залучаємо і родини тих, хто проходить у нас реабілітацію. Це відвідування театрів, музеїв, екскурсій, турнірів із футболу. Наразі вирішили провести конкурс, щоб ветерани трохи активізувалися, а головне, відволіклися від спогадів про війну. Тож і тематика конкурсу відповідна – світлини можуть бути пов’язані з буденними мирними речами: риболовля, відпустка в Карпатах, пейзажі… Тобто те, що оточує нас повсякчас.

Організатори конкурсу не висувають як вимогу високу якість світлин, адже розуміють: не кожен ветеран може зняти фото на професійну камеру. Як зазначає Віктор Одиниця, фото мають бути гарної якості, щоб їх можна було надрукувати на аркуші формату А3. Кожен учасник може подати не більше 5 фотокарток у вигляді електронних файлів у форматі JPEG. До світлини, якщо конкурсант бажає, може додати стислу інформацію – про себе, проходження служби в районі проведення АТО/ООС, про те, де і коли зроблено світлину, про емоції, які виникли під час фотографування.

Фотороботи приймають до 10 квітня в електронній формі на електронну адресу [email protected] з поміткою «на фотоконкурс». Переможців оголосять на відкритті виставки, яка відбудеться в приміщенні СПЦ Славутича. Вони отримають Диплом і подарунок. Окрім того, відібрані фотороботи експонуватимуть на виставках у приміщенні Соціально-психологічного центру м. Славутич, ветеранських організаціях, музеях, навчальних закладах, бібліотеках, інших установах із вільним публічним доступом. Варто додати, що з друком світлин та оформленням виставок допомагатиме Первинна профспілкова організація ДП НАЕК «Енергоатом», яка активно долучилася до конкурсу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Робота в лавах ЗСУ за КОНТРАКТОМ

від 20000 до 120000 грн

Гусятин

Гусятинський ТЦК та СП

DevOps engineer, військовослужбовець

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Фельдшер

Київ

Військова частина А7039

Гранатометник (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Лікар-терапевт

Київ

Військова частина А7039

Оператор БПЛА в ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

--- ---