ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Польоти російських Ту-142 біля берегів Великобританії становлять загрозу цивільній авіації

12 Березня 2020
Польоти російських Ту-142 біля берегів Великобританії становлять загрозу цивільній авіації

«Винищувачі Королівських ВПС Typhoon («Тайфун») у середу, 11 березня, вилітали з авіабази Лоссімут у Шотландії для ідентифікації й супроводу двох російських протичовнових літаків Ту-142, що виконують польоти в зоні інтересів Великобританії», – повідомляє Інтерфакс з посиланням на британські ВПС.

Слід зазначити, що виліт британських винищувачів для супроводу російських літаків став уже другим за тиждень. Аналогічні польоти російські далекі протичовнові літаки виконали минулої суботи.

– Ці російські бомбардувальники не дотримуються міжнародних правил повітряного руху, тож становлять небезпеку для авіаперевізників та є небажаними поблизу нашого повітряного простору, – заявив головний маршал авіації, начальник штабу ВПС Британії Майк Віґстон. – «Тайфуни» та наші союзники в НАТО сприяли тому, щоб ці російські літаки не створили жодної загрози.

При цьому у пресслужбі Північного флоту РФ повідомили, що два російські далекі протичовнові літаки Ту-142 в середу виконали політ над нейтральними водами Баренцевого, Норвезького, Північного морів та Атлантичного океану, над Біскайською затокою й північною частиною Іберійської Атлантики. Зазначалося, що тривалість польоту перевищила 14 годин, а протяжність маршруту – 10 тисяч кілометрів. У ближній зоні Ту-142 супроводжували винищувачі МіГ-31 окремого змішаного авіаполку Північного флоту.

Традиційно росіяни зазначають, що польоти виконували «в суворій відповідності з Міжнародними правилами використання повітряного простору». Про те, якими провокаціями супроводжується така «сувора відповідність», неодноразово повідомляли ЗМІ.

Фото з сайту http://sts.sumy.ua

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини світу та України