ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Флотські ліцеїсти перейшли на дистанційне навчання під час карантину

16 Березня 2020, 12:52
Флотські ліцеїсти перейшли на дистанційне навчання під час карантину

Відбулася робоча нарада керівництва Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного з командирами навчальних рот, офіцерами-вихователями, вчителями й вихователями. З метою додаткового захисту та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211«Про запобігання поширенню на території України коронавірусу Covid-19» керівництво ліцею ухвалило рішення про тимчасовий перехід на дистанційне навчання ліцеїстів під час карантину.

Присутні обговорили методи та форми дистанційного навчання через електронні мобільні додатки. Також навчання у такому форматі передбачатиме онлайн-уроки, що включатимуть відеоматеріали, різнорівневі завдання, тестування за встановленим розкладом. Учні, які не мають доступу до Інтернету, працюватимуть з підручниками й консультуватимуться в телефонному режимі. У разі виникнення проблемних питань ліцеїсти зможуть розв’язувати їх безпосередньо з викладачами. Крім того, офіцери-вихователі здійснюватимуть моніторинг здоров’я ліцеїстів та їхньої систематичної участі в дистанційному навчанні.

Начальник ліцею капітан 1 рангу Віктор Шмигановський наголосив на важливості дотримання необхідних заходів безпеки й звернувся до батьків (опікунів) з проханням забезпечити участь ліцеїстів у дистанційному навчанні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Новини