ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання командувача Сухопутних військ ЗС України з нагоди п’ятиріччя ОК «Схід»

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Березня 2020, 9:43 4

Шановні військовослужбовці, спеціалісти та працівники!

Дорогі ветерани!

Щиро вітаю весь особовий склад з нагоди 5-ї річниці від дня створення оперативного командування  «Схід» та висловлюю свою глибоку повагу до мужніх, стійких духом, безстрашних людей, котрі присягнули українському народові.

Частини, які входять до складу оперативного командування і в яких ви – працівники, солдати, сержанти та офіцери – маєте честь працювати і служити, беруть безпосередню участь у бойових діях, що тривають на сході нашої країни, відстоювати незалежність та цілісність Української держави.

Весь особовий склад з честю та гідністю виконує свій військовий та конституційний обов’язок, проявляючи при цьому героїзм та самопожертву.

Глибоко переконаний, що ви й надалі будете з честю примножувати бойову славу та військові традиції незламних захисників Батьківщини, бездоганно виконувати військовий обов’язок, удосконалювати бойову майстерність, гідно реагувати на нові виклики та загрози.

Бажаю вам, шановні бойові друзі, повної та безперечної перемоги у цій війні, мирного неба, міцного здоров’я, людського щастя, успішної служби та непохитної віри в щасливе майбутнє нашої України!

З повагою командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський

Читайте нас у Facebook