ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Лейтенант Олег Верняєв – найкращий спортсмен березня в Україні

Новини Спорт
31 Березня 2020, 17:40
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Національний олімпійський комітет України за підсумками березня визнав Олега Верняєва найкращим спортсменом місяця в України. Його наставник Геннадій Сартинський став найкращим тренером місяця.

Український спортсмен на початку березня здобув «срібло» у багатоборстві на етапі Кубка світу, який відбувся в американському Мілуокі й мав статус одного з серії відбіркових змагань на Олімпійські ігри в Токіо, де можна здобути додаткову ліцензію на Ігри.

Зазначимо, що Олег Верняєв, для якого це вже дванадцята нагорода, зрівнявся за кількістю нагород найкращого спортсмена місяця в Україні з олімпійською чемпіонкою з фехтування Ольгою Харлан, в якої також 12 рекордних нагород.

 

 

Кореспондент АрміяInform

Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Начальник виробничого відділення

від 32000 до 33000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Olx Майстер / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

RobotaUa Начальник радіостанції (малої потужності), Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

WorkUa Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

WorkUa Водій-механік

Львів

Військова частина А2678