ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Допомога від Офісу Президента військовим медикам Західного регіону

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Березня 2020, 18:10 0

Голова Львівської ОДА Максим Козицький та начальник військового гарнізону генерал-лейтенант Павло Ткачук відвідали Військово-медичний клінічний центр Західного регіону та передали його представникам шість тисяч засобів захисту, що стануть у пригоді медикам у разі протистояння із COVID-19.

Як зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук, у ЗС України серйозно ставляться до загроз, пов’язаних із небезпечною хворобою: «Нині докладається чимало зусиль, аби забезпечити військових медиків усім необхідним на тлі перебігу у світі коронавірусної хвороби. Завдяки злагодженій роботі представників законодавчої і виконавчої влади за останні тижні суттєво нарощено медичну матеріально-технічну базу, зокрема Центру Західного регіону, що має завадити поширенню COVID-19 у військовому середовищі.

Натомість начальник Військово-медичного клінічного центру Західного центру полковник медичної служби Іван Гайда акцентував увагу, що допомога вкрай необхідна, перш за все персоналу, який безпосередньо братиме участь в ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру.

– Така увага для нас надзвичайно важлива. Саме тому висловлюю вдячність за надані засоби захисту від імені усього колективу, – зазначив полковник медичної служби Іван Гайда.

За його словами, наразі медична установа доукомплектовує наявні фонди індивідуальних засобів захисту, боксів біологічного захисту тощо.

Максим Козицький зазначив, що найголовніше завдання влади – допомогти лікарям у протистоянні зі смертельною хворобою і забезпечити їх засобами індивідуального захисту.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини