У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ триває табірний збір для курсантів і слухачів видового навчального закладу.
Як розповів начальник збору полковник Сергій Скрипник, до польового виходу залучено особовий склад Інституту морально-психологічного забезпечення, факультетів бойового застосування військ, ракетних військ і артилерії, підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення, а також слухачі Курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Загалом – близько 900 осіб.
– Заняття відбуваються планово, згідно з навчальними програмами для вишколу конкретних спеціалістів. Вони тривають як удень, так і вночі. Особлива увага – цьогорічним випускникам, яким випало пройти посилену підготовку, – зазначив полковник Сергій Скрипник.
На табірному зборі перебуває лише частина курсантів. Інші займаються в навчальних аудиторіях вишу в пункті постійної дислокації. Завдяки цьому, як і планувалось, вдається уникнути скупчення особового складу в одному місці й розвантажити аудиторії, де тепер займається до десяти осіб одночасно.
На полігоні теж вживають різноманітних заходів із запобігання зараження особового складу небезпечною інфекцією СOVID-19.
– Особовий склад розміщений у кількох місцях, зокрема у військовому містечку «Немирів», у наметовому таборі та у містечку «Гвардійське». Отримані необхідні дезінфекційні засоби для оброблення як приміщень для проживання особового складу, так і антисептики для рук. У кожній кімнаті й наметі організовано куточок, де є всі розчини для дезінфекції. Добовий наряд забезпечений медичними масками, одноразовими рукавичками й антисептичними засобами. Заняття відбуваються так, що кожна група розбита на підгрупи. Словом, роблять усе, аби, з одного боку, убезпечити особовий склад від захворюваності на коронавірус, а з другого – провести якісний та ефективний табірний збір, – зауважив полковник Сергій Скрипник.
Сьогодні заняття на полігоні в розпалі.
Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.
13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.
Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…