ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Як карантин наради скасував

Новини
30 Березня 2020, 20:42
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Кореспондент АрміяInform зв’язався з пресслужбою 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, аби дізнатись, як там триває карантин.

– Обов’язок військовослужбовців регулярно здійснювати прибирання, зокрема вологе, у приміщеннях, де несе службу та відпочиває особовий склад. Наразі керівництво бригади вимагає робити це частіше та ретельніше. Антисептики в наявності є, але, відповідно до рекомендацій, головне – ретельно мити руки. Скасовані шикування та наради, – повідомили у бригаді.

Нашому кореспондентові розповіли, що під час карантину попереджувальні заходи жодним чином не вплинули на своєчасність логістичного забезпечення.

–  Дотримуємося всіх вказівок та рекомендацій. Зокрема, частина військовослужбовців, якщо є така можливість, залишаються вдома, – запевнили у 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді.

Фото – пресслужба 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

Кореспондент АрміяInform

Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Механік-водій МТЛБ (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

WorkUa Стрілець-зенітник

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Бойовий медик

від 20300 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП