ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як діятимуть військові правоохоронці щодо порушників карантинних заходів

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Березня 2020, 10:41

У Запоріжжі взвод Військової служби правопорядку виявив і затримав військовослужбовця ЗС України, який має ознаки зараження вірусом COVID-19 і порушував карантинні заходи. Затриманого відразу примусово конвоювали для повної ізоляції. Це відбувалося за сценарієм проведення практичного заняття з підрозділами військових правоохоронців, які відпрацьовували дії на блокпосту в разі виявлення ознак зараження вірусом.

Військовослужбовці змоделювали ситуацію, що виникла під час несення служби на блокпосту, де вони мали контролювати дотримання карантинних заходів. Там їхнім обов’язком стає огляд транспортних засобів, температурний контроль військовослужбовців, оброблення дезінфекційним засобом автомобілів й інші завдання.

– Встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) – це життєва необхідність. Військовослужбовці ЗСУ пліч-о-пліч із представниками Національної поліції та Національної гвардії працюють для того, аби запобігти розповсюдженню інфекції, – заявив командир взводу ВСП військової частини А2176 лейтенант Артур Коротков.

10
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram