ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

28 ракет «Вільха» достроково передано Збройним Силам

27 Березня 2020
28 ракет «Вільха» достроково передано Збройним Силам

Конструкторське бюро «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відвантажило ЗС України 28 одиниць ракет «Вільха».

Передача ракет, які серійно виготовляє підприємство, відбулася достроково, підкреслили у КБ «Луч». Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на пресслужбу ДК «Укроборонпром».

«Конструкторське бюро «Луч» під час карантину працює на повну потужність. При цьому ми близько 300 працівників відправили у відпустки або на дистанційну роботу, а інші виконують надважливі для держави роботи в рамках оборонного замовлення. У виробництві ракет «Вільха» беруть участь близька 20 підприємств «Укроборонпрому». Скрізь діє особливий режим роботи, і попри це вдалося виготовити й відвантажити продукцію військовим достроково. Також підприємство продовжує працювати над модернізацією ракетної системи «Вільха-М», розробленої у тісній співпраці кластера високоточної зброї та боєприпасів «Укроборонпрому». Роботи ведуться над покращенням дальності та потужності виробів. Зараз випробування комплексу перебувають на фінальній стадії. Плануємо налагодити їхнє серійне виробництво до кінця цього року», – повідомив генеральний конструктор – генеральний директор КБ «Луч» Олег Коростельов.

«Вільха» – це високоточні 300-мм реактивні боєприпаси, які перебувають на озброєнні підрозділів ракетних військ та артилерії Сухопутних військ ЗСУ. Цей виріб є основою могутності системи вогневого враження українських артилеристів і стримувальним чинником у вогневому протистоянні з противником.

«Декілька років тому підприємства Концерну приступили до поетапного відновлення норм військових, оперативних і стратегічних запасів цієї номенклатури високоточних засобів ураження у ЗСУ. Уже остаточно сформовано науково-технічний і виробничий потенціал підприємств Концерну з серійного виробництва цих боєприпасів, їхньої подальшої модернізації та розроблення на їхній базі перспективних високоточних засобів ураження. Це дозволить, зокрема, створити конкуренцію в цьому класі озброєння на світових ринках», – прокоментував виконання державного контракту заступник генерального директора з авіа- та ракетобудування Руслан Корж.

Підготував Сергій Воронков

Читайте нас в Telegram
Новини, Озброєння та техніка