У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
– Станом на 12:00 27 березня у Збройних Силах не зафіксовано жодного випадку захворювання військовослужбовців на коронавірус, – повідомив кореспонденту АрміяInform начальник штабу – заступник командувача Медичних сил ЗСУ полковник медичної служби Андрій Галушка. – Крім нарощування профілактичних заходів в Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ» та регіональних ВМКЦ, розпочались тренування медичного персоналу щодо приймання хворих військовослужбовців з підозрою на коронавірус COVID-19. До них залучені як лікарі та медсестри, так й адміністративні працівники. Також з метою підготовки до планових навчань щодо розгортання військового мобільного госпіталю у квітні група офіцерів Командування Медичних сил, Національного ВМКЦ «ГВКГ» та Української військово-медичної академії провела рекогносцировку на одному з військових полігонів.
Андрій Галушка повідомив також про прибуття в Україну з Канади 7 військовослужбовців Збройних Сил і одного нацгвардійця, які перебували там на навчанні. Всі вони пройшли ретельне обстеження військовими медиками та відправлені на самоізоляцію за місцем проживання. Загалом на самоізоляції перебуває 167 військовослужбовців.
У районі проведення ООС триває акція Міжнародного благодійного фонду «Повернись живим». Щодня проводиться обстеження близько 100 військовослужбовців з метою виявлення носіїв інфекції коронавірусу. Нагадаємо, що тестування проходять передусім ті особи, яких відносять до так званої групи ризику: командири всіх рівнів, начальники штабів, медики, особовий склад пунктів управління і пресофіцери.
– Асоціація українських виробників, яка власним коштом відновила апарати штучної вентиляції легенів у Харківському та Дніпровському ВМКЦ вирішила на цьому не зупинятися, – зазначив Андрій Галушка. – Представники Асоціації виступили з ініціативою провести регламентні роботи на всіх апаратах ШВЛ, які є в медичних установах Збройних Сил. Якщо виникне потреба в ремонті, вони пообіцяли зробити це безоплатно.
До військових частин і навчальних закладів уже надійшла наочна продукція, в якій міститься детальна інформація профілактичного характеру. Це результат роботи групи наукового супроводу заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусною інфекцією. До групи ввійшли науковці Української військово-медичної академії та її структурного підрозділу – Науково-дослідного інституту проблем військової медицини.
– Крім плакатів, ми розробили кишенькового формату пам’ятки для військовослужбовців, готуємо до завершення методичні рекомендації з профілактики та лікування захворювання на коронавірусну інфекцію, – повідомив кореспонденту АрміяInform начальник Української військово-медичної академії полковник медичної служби Валерій Савицький. – Ми також відпрацьовуємо оперативні завдання Командування Медичних сил на основі щоденного моніторингу та вивчення ситуації з поширення епідемії коронавірусу. Формуємо базу даних щодо можливостей сил оборони Збройних Сил України та інших силових структур на випадок масового захворювання на коронавірусну інфекцію. Нині доопрацьовуємо методичні рекомендації з розгортання інфекційного польового госпіталю, який буде розгорнуто під час навчань у квітні.
Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.
13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.
Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.
Гранатометник, помічник гранатометника
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…