ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морпіхи ретельно дотримуються карантинних заходів та продовжують заняття з бойової підготовки

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Березня 2020, 11:45 1

У підпорядкованих Командуванню морської піхоти підрозділах систематично проводяться заходи, направлені на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед військовослужбовців.

Зокрема чергові служби кожні дві години проводять вологе прибирання в приміщеннях, щогодини – провітрювання, обробляють поверхні  рідиною, що дезінфікує. Крім того, за допомогою спеціальних технічних засобів у пунктах постійної дислокації мінімум двічі на день проводиться дезінфекція території військової частини,  підлягає обробці вся автомобільна  техніка, яка повертається з міста у парки.

Також на час карантину скасовані всі шикування, наради, збори, культурно-масові заходи. Медики постійно перевіряють особовий склад на наявність симптомів хвороби. Ведеться облік військовослужбовців, у яких виявлені симптоми інших сезонних респіраторних захворювань. З морпіхами, які повертаються з відпусток, проводять опитування на предмет відвідування ними інших країн. Якщо раптом з’ясовується, що військовий таки подорожував, то  його відправляють на двотижневу обсервацію.

Як зазначають в командуванні, кожному особисто було доведено рекомендації щодо дотримання правил особистої гігієни та профілактичних методів під час епідеміологічної загрози.

Варто зазначити, що поряд із дотриманням усіх правил головним завданням морських піхотинців залишається захист України від зовнішнього агресора. Тому навіть у складних умовах пандемії у підпорядкованих підрозділах продовжуються заняття з бойової підготовки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram