ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Країни Великої Сімки вимагають притягнути Росію до відповідальності за Україну

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Березня 2020, 18:13 3

Під час засідання міністрів країн Великої Сімки (G7), що відбулося 25 березня, багато уваги приділялось обговоренню питання відповідальності Росії за агресію в Україні.

Про це заявив під час пресконференції державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео, повідомляє Голос Америки.

«Група багато говорила про притягнення Росії до відповідальності за агресію в Україні… Справжній прогрес на сході України має початися з того, що Росія почне виконувати свої зобов’язання», – заявив державний секретар.

Майк Помпео також наголосив на тому, що США ніколи не визнають територіальні претензії Росії на Крим.

«Я повторив просту правду: Крим – це Україна. Сполучені Штати ніколи не визнають спроби Росії його анексувати», – додав посадовець.

Як інформує видання, через пандемію коронавірусу, засідання відбувалося у форматі конференц-дзвінка, хоча раніше його планували провести в американському місті Піттсбурзі.

Велика увага також приділялася питанню стримування пандемії коронавірусу.

За повідомленнями ЗМІ, країни-учасниці планували виступити із спільною заявою стосовно пандемії.

Однак домовленості про спільну заяву не було досягнуто через наполягання американської сторони, щоб вірус назвали за назвою китайського міста Ухань, де розпочалась епідемія. Інші країни виступили проти такої позиції.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,