ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

14 поранених на фронті воїнів продовжать лікування в Одесі

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Березня 2020, 15:11

З Військово-медичного клінічного центру Східного регіону (м. Дніпро) здійснено планову евакуацію до Одеси 14 військовослужбовців, які зазнали поранень різної важкості під час операції Об’єднаних сил.

Як зазначила підполковник медичної служби Ольга Полякова, всім евакуйованим надана кваліфікована медична допомога, проведені необхідні хірургічні втручання, вони перебувають у стабільному стані, підготовлені до подальшого лікування й реабілітації.

– Для деяких з них процес лікування лише починається, особливо для важкопоранених. Одному бійцю ампутовано кінцівку, а іншому необхідне довготривале лікування та реабілітація для відновлення зору, – наголосила Ольга Полякова.

До евакуації поранених залучені бригади швидкої допомоги Центру екстреної медичної допомоги й медицини катастроф Дніпропетровської області.

Радник голови облдержадміністрації Тетяна Губа розповіла, що деякі з важкопоранених лікувалися в обласних клініках – імені І. Мечникова та офтальмологічній лікарні.

– Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко всіляко сприяє ефективній взаємодії медичних структур області з військовими медиками, – сказала Тетяна Губа.

Слід зазначити, що через карантин згадана евакуація супроводжувалася належними протиепідеміологічними заходами.

За кілька годин Ан-26 ЗСУ з пораненими воїнами з району ООС приземлився на аеродромі «Шкільний» неподалік Одеси. Всіх доправлених ним бійців доставили у Військово-медичний клінічний центр Південного регіону.

Разом з лікарями й волонтерами героїв зустрічав і настоятель військового Свято-Троїцького гарнізонного храму Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб. Головний капелан підтримав військових, побажавши захисникам скорішого одужання, сил і непереможного духу. Він також висловив удячність одеським волонтерам, зазначивши: «Дуже добре, що в Одесі є багато свідомих українців, які розуміють ситуацію в державі й готові підтримувати наших героїв».

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook