Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
З метою дестабілізації ситуації в Україні та нагнітання паніки серед місцевого населення, російські спецслужби почали активно поширювати неправдиву інформацію щодо епідеміологічного стану в Збройних Силах України, повідомляє Оперативне командування «Північ».
Останнім часом у населених пунктах Донеччини поширюють листівки та пости в групах соцмереж, де повідомляється про нібито спалах епідемії коронавірусу в підрозділах ЗСУ, які виконують бойові завдання в районі проведення ООС, із закликами до місцевого населення вимагати виведення військових, не допускати їх у магазини, обмежити спілкування тощо.
Такі дії противника й поширення неправдивої інформації є маніпулятивними, мають на меті розхитати ситуацію, посіяти паніку та підштовхнути місцеве населення до протиправних дій.
Подібні технології ворог використовував навесні й улітку 2014 року.
Нагадуємо, що відповідальність за співучасть у поширенні подібної неправдивої інформації й підбурювання до протиправних дій кожен громадянин несе особисто!
Військовослужбовці проходять ретельну медичну перевірку. Мають достатнє медичне забезпечення. Зареєстрованих випадків коронавірусу поки не встановлено.
Прохання до громадян України бути відповідальними, не довіряти неперевіреній інформації, повідомляти правоохоронні органи про випадки поширення таких неправдивих даних і закликів до протиправних дій.
Пам’ятайте: ворог не спить!
Піднімаючи грошове забезпечення військовослужбовцям, Міністерство оборони України не могло не підняти його командирам.
За перші дні роботи спрощеного механізму добровольного повернення з СЗЧ, вже подано 80 рапортів на переведення, з яких 22 погоджені.
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…