ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Диванна гімнастика» в умовах карантину: тримайте себе в тонусі й будьте здоровими!

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Березня 2020, 16:16 3

Знана в Україні танцівниця, тренер та хореограф орієнтальних танців, заступник директора Маріупольського міського палацу культури «Чайка» Оксана Гальченко спеціально для родин військовослужбовців, які опинились удома через карантин, розпочала віртуальні заняття з гімнастики. Цей курс вправ  Оксана назвала «Диванна гімнастика».

– Справа в тім, що чимало людей, які опинились в умовах зачиненої квартири, перестають дбати про своє тіло, посилаючись на те, що просто немає можливості займатись, – пояснила Оксана Гальченко. – Цього робити не варто. Під час своїх уроків хочу насамперед показати людям, що для вправ не потрібно багато місця. А щоб підтримувати себе в формі, слід вийти із власної зони комфорту, перестати жаліти себе і нарешті зайнятись спортом. У такому випадку навіть диван може стати хорошим спортивним тренажером.

Долучитись до занять може кожен охочий. Також можна поставити Оксані запитання щодо вправ чи індивідуальних особливостей у фізичній підготовці. Подивитись відеоуроки й доєднатись до спортивної ініціативи можна на Youtube-каналі Оксани Гальченко.

Отож, попри на карантин, тримайте себе в тонусі й будьте здоровими!

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Лайфхак