ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Російські окупанти в Криму вчаться захоплювати плацдарми

Новини світу та України
24 Березня 2020, 10:58
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

В окупованому Росією Криму на полігоні Ангарський відбулися тактичні навчання підрозділів берегової оборони Чорноморського флоту РФ.

За задумом навчань, підрозділи провели марш у район полігону, під час якого відбили напад диверсійно-розвідувальної групи умовного противника, а згодом провели «бій» за плацдарм.

За повідомленням російського оборонного відомства, під час такого «бою» використовувався принцип двобічності, коли підрозділи діяли як у наступі, так і в обороні.

«Для створення умов, максимально наближених до реальних, на полігоні змодельовано складну обстановку сучасного загальновійськового бою, встановлено мішені для ураження з усіх видів стрілецької зброї та бойових машин. Крім того, обладнані навчальні мінні поля, дротяні й інші невибухові загородження, активно застосовували засоби імітації вогневого ураження», – йдеться в повідомленні.

Ці навчання стали заключними на другому етапі злагодження з’єднань берегової оборони армійського корпусу ЧФ.

Світові медіа неодноразово раніше повідомляли про те, що Росія перетворила Крим на суцільну військову базу, що загрожує стабільності Європи та інших регіонів світу. І ці навчання є ще одним тому красномовним підтвердженням.

Кореспондент АрміяInform

Зрадника, який воював проти України і потрапив у полон, засуджено до 15 років ув’язнення
Зрадника, який воював проти України і потрапив у полон, засуджено до 15 років ув’язнення

Прокурори Харківської обласної прокуратури довели вину 32-річного уродженця Макіївки Донецької області.

Україна та Нідерланди підписали Drone Deal
Україна та Нідерланди підписали Drone Deal

Україна та Нідерланди підписали повноцінну угоду про співпрацю у сфері безпілотних технологій — Drone Deal.

Patriot уже недостатньо: Володимир Зеленський закликав Європу виробляти власні антибалістичні системи
Patriot уже недостатньо: Володимир Зеленський закликав Європу виробляти власні антибалістичні системи

Європа має якнайшвидше розгорнути власне виробництво систем протиракетної оборони та ракет до них.

У Харкові через російський авіаудар загинув чоловік, серед 20 поранених — четверо дітей
У Харкові через російський авіаудар загинув чоловік, серед 20 поранених — четверо дітей

Російська авіабомба вдарила по Шевченківському району Харкова. Загинула одна людина, ще 20 — поранені.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стрілець-гранатометник (морська піхота)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Olx Стрілець (до штурмового підрозділу)

від 51000 до 121000 грн

Ужгород, Закарпатська область

WorkUa Старший технік

від 50000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Начальник складу МТЗ, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

WorkUa Діловод персоналу

від 23000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 60000 грн

Костопіль

Військова частина А0532

ПУБЛІКАЦІЇ