ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради з питань правового статусу ветеранів війни підбила підсумки роботи за півроку

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Березня 2020, 10:42 0

Під час засідання, яке в умовах карантину відбулося з використанням відеозв’язку, народні депутати обговорили та затвердили звіт роботи ТСК за шість місяців. Постанову «Про звіт Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни та членів їхніх сімей» буде винесено на розгляд парламенту.

Члени ТСК обговорили підсумки круглого столу на тему «Концепція перехідного періоду під час впровадження другого етапу медичної реформи задля недопущення зупинки функціонування шпиталів ветеранів війни в рамках формування нової державної політики в галузі охорони здоров’я», який відбувся 21 лютого 2020 року.

Як зазначив народний депутат Михайло Цимбалюк, у нинішніх умовах, коли є світові виклики у боротьбі з коронавірусом, дуже важливо не допустити ліквідації військових шпиталів. «Нашим важливим завдання є те, щоб тема захисту прав ветеранів не відійшла на другий план. Ці медзаклади, їхній персонал своїми справами продемонстрували, що вони мають право на життя. Їх необхідно підтримати», – наголосив Михайло Цимбалюк, підкресливши, що це питання слід вирішити на політичному рівні.

За підсумками круглого столу напрацьовано низку відповідних Рекомендацій до Кабміну, міністерств – охорони здоров’я та у справах ветеранів, в яких окреслені кроки до збереження й удосконалення наявної системи ветеранських шпиталів.

У ході засідання також розглянуто низку актуальних питань.

Так, учасники зібрання заслухали інформацію про результати проведення Робочої групи при Тимчасовій спеціальній комісії з питань правового статусу ветеранів війни з напрацювання законопроєкту щодо виконання рішення Конституційного Суду України від 18 грудня 2018 року №12-р/2018 (справа про соціальний захист ветеранів війни та членів їхніх сімей), яке відбулося 26 лютого, та затвердили її оновлений склад.

Також розглянуто питання затвердження оновленого складу Робочої групи при ТСК з врегулювання встановлення груп інвалідності військовослужбовцям та ветеранам війни в умовах реформування нової державної політики в галузі охорони здоров’я в Україні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook