ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Місія ОБСЄ в Україні продовжила мандат на наступний рік

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Березня 2020, 10:52 3

Мандат спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні продовжено ще на рік – до 31 березня 2021-го. Держави – учасниці цієї Організації також погодилися суттєво збільшити бюджет місії для посилення її моніторингових можливостей. Отже, спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні продовжує роботу, звісно, вживаючи відповідних заходів обережності через загрозу поширення коронавірусу.

Слід зазначити, що мандат місії також поширюється на анексований Росією Крим. Про це 19 березня нагадав глава американської місії в ОБСЄ Джеймс Гілмор. Представник США закликав РФ дозволити СММ працювати в Криму та припинити обмежувати дії місії на сході України.

На своїй сторінці у Facebook Міністерство закордонних справ України привітало продовження співпраці із СММ ОБСЄ.

«МЗС України вітає рішення Постійної Ради ОБСЄ щодо продовження мандату СММ ОБСЄ в Україні… Завдяки вказаному рішенню СММ зможе й надалі інформувати міжнародну спільноту про факти, які підтверджують військову присутність Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України», – йдеться в повідомленні.

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України