ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За підробку документів майор Збройних Сил отримав п’ять років ув’язнення

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Березня 2020, 13:55 1

За підробку документів майор Збройних Сил отримав п’ять років ув’язнення

Завершено судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього начальника автомобільної служби однієї з танкових бригад.

Як повідомили в пресслужбі військової прокуратури Центрального регіону, майор Збройних Сил України, зловживаючи службовим становищем, у березні 2018 року забезпечив безперешкодний пропуск до автомобільного парку військової частини цивільних осіб. Останні, використовуючи відповідне обладнання, порізали напівпричеп і вивезли за межі частини це військове майно як металобрухт, з метою подальшого збуту.

З метою уникнення можливої відповідальності офіцер-правопорушник власноручно підробив накладну та наряд на видачу вищевказаного майна.

Вироком районного суду Чернігівської області обвинуваченого визнано винним у вчинені злочинів, передбачених частиною третьою статті 410, частиною першою статті 366 Кримінального кодексу України.

З урахуванням положень ч. 1 ст. 70 КК України, йому призначено остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на 2 роки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram