ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Верховний Суд України залишив у силі вирок хабарнику в погонах

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Березня 2020, 13:47 5

Військова прокуратура Центрального регіону України відстояла в касаційній інстанції обвинувальний вирок щодо командира 307-го дисциплінарного батальйону Центрального управління Військової служби правопорядку (по м. Києву і Київській обл.).

Як  повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону, цей офіцер винний у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 368 Кримінального кодексу України, тобто одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Як зазначають у відомстві, в січні 2017 року підполковник П. як командир дисциплінарного батальйону одержав від підлеглого йому військовослужбовця неправомірну вигоду. За хабар офіцер пообіцяв не направляти до правоохоронних органів повідомлення з матеріалами про порушення підлеглим конвоювання, а також не ініціювати накладення на останнього дисциплінарного стягнення у вигляді неповної службової відповідності.

12 січня 2018 року вироком Солом’янського районного суду міста Києва обвинуваченому підполковнику призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк два роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на строк − два роки.

Київський апеляційний суд 14 травня 2019 року підтвердив законність вироку суду першої інстанції, залишивши без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту.

18 березня 2020 року Касаційний кримінальний суд Верховного Суду погодився з доказами військової прокуратури і залишив вирок засудженому без змін.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини