ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Командуванні об’єднаних сил Збройних Сил України триває злагодження структурних підрозділів

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Березня 2020, 13:31 0

Сьогодні, вперше на базі новоствореного Командування об’єднаних сил Збройних Сил України розпочато заходи колективної підготовки сил оборони, що за своїм призначенням у майбутньому разом братимуть участь в операціях із стримування збройної агресії противника.

– В ході штабних тренувань офіцери штабів угрупувань військ, органів військового управління, а також військових частин та Командувань мають набути єдиного підходу до виконання завдань у складі новостворених J-структур, що незабаром дозволить їм ефективно співдіяти з органами управління країн-членів НАТО, – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Крім того, як повідомив Сергій Наєв, в ході тренувань структурні підрозділи набуватимуть спроможностей з питань організації та планування застосування міжвидових та міжвідомчих угрупувань в операції сил оборони та активної взаємодії під час спільного виконання різних завдань. Навіть при тому, що у кожного окремо є своя особливість та специфіка.

– Сумісність та об’єднання кожної «J» дозволить ефективно застосовувати в операціях всі види та роди військ і сил як на суходолі, так і в повітрі та на морі, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Служба звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини