ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Разом нам краще»: над тимчасово окупованим Донбасом закружляли проукраїнські листівки

Новини
12 Березня 2020, 14:33
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

«Бережи себе… чекаю! Повертайся скоріше додому!», «Разом нам краще», «Разом відновимо» — з такими написами закружляли листівки над територією тимчасово окупованого Донбасу. Про це повідомляє сайт міста Слов’янська.

Над містом Слов’яносербськ з допомогою безпілотників скинуто понад 10 тисяч інформаційних листівок.

«На територію тимчасово окупованих міст укотре відправили листівки зі зверненням до українців в окупації про те, що український народ і держава ні на хвилину не забувають про співгромадян, з 2014 року відірваних нинішньою путінською Росією від спільної української Батьківщини», — йдеться у повідомленні.

Акцію четвертий рік поспіль проводять активісти, волонтери, військові й просто небайдужі люди. Дуже часто кошти на проведення акції надходять з окупованих міст від людей, які чекають на повернення до складу України.

З допомогою листівок, відправлених на непідконтрольну територію, активісти й волонтери показують людям у тимчасовій окупації, що ці повідомлення — своєрідний зворотний зв’язок, який обов’язково потрібно налагодити та зберегти, щоб у людей не було думок про те, що Україна їх покинула.

Також повідомляється, що окупаційна влада боїться цих листівок. «Інформаційна операція спровокувала мобілізацію окупантів для вилучення цих матеріалів у населення. Так, окупаційна адміністрація та підконтрольні окупантам ЗМІ щоразу дуже болісно реагують на цю операцію, бо будь-який окупант, який перебуває на чужій землі, знає — правду не зупинити», — підсумували в публікації.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Медична сестpа-анестезист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Водій-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Технік до в/ч А2800

від 23000 до 45000 грн

Радісне, Одеська область

WorkUa Заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення

від 27000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130