ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Данський» клас англійської відкрито в Національній академії сухопутних військ

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Березня 2020, 18:07 0

У межах візиту делегації Збройних сил Королівства Данія до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась офіційна передача данською стороною майна та обладнання для інтерактивного класу з вивчення англійської мови.

Цю почесну місію виконав аташе з питань оборони при посольстві Королівства Данія в Україні капітан 1-го рангу Фелікс Еббестад.

– Ми можемо мати зброю, техніку, різні матеріальні засоби. Можемо воювати. Але якщо не розумітимемо один одного, то не виконаємо поставлених завдань. Вивчення іноземної мови має пріоритетне значення. Це один із головних критеріїв сумісності з військовими країн-членів НАТО. Дякуємо Данії за цю підтримку і партнерські взаємини впродовж тривалого часу, ‒ зазначив на церемонії відкриття класу начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Він висловив вдячність на адресу військового радника при навчальному закладі від ЗС Королівства Данії підполковника Єнса Якобсона, який докладає чимало зусиль для вдосконалення освітнього процесу, зокрема за стандартами Альянсу.

Як розповів начальник кафедри іноземних мов та військового перекладу полковник Денис Каменцев, у класі є 16 робочих місць, обладнаних комп’ютерами, відеокамерами і навушниками. До цього в комплект входить смарт-борд або «розумна дошка», багатофункціональний копіювальний пристрій і спеціалізоване програмне забезпечення італійської компанії «Нібелунг».

– Усе це сукупно підвищує якість занять та тренінгів курсантів і офіцерів, які прибувають на мовні курси. Тепер викладач зі свого комп’ютера може розділяти групу на сегменти, що виконуватимуть різні завдання, тести, переглядати відео, спілкуватися. Без такої техніки робити все це одночасно майже неможливо, ‒ розповів полковник Денис Каменцев.

Після відкриття класу начальник Національної академії сухопутних військ ознайомив данського гостя з особливостями навчання курсантів.

– Наші курсанти свідомі того, що після випуску можуть одразу приступити до виконання бойових завдань в районі операції Об’єднаних сил. Адже 90% молодих офіцерів саме туди і потрапляють. Робимо все можливе, щоб вони стали справжніми патріотами та професіоналами. Тих, хто злякався, у нас немає, – резюмував підготовку в стінах Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram