ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Маріуполі військовослужбовці дарували жінкам квіти

Новини Свята та річниці
8 Березня 2020, 15:16
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Для когось 8 березня – це свято весни, для когось – пережитки минулого. Однак, погодьтеся, отримувати квіти цього дня приємно будь-якій жінці.

Сьогодні в Маріуполі військовослужбовці окремої гірсько-штурмової бригади дарували квіти всім жінкам та дівчатам міста.

Як відреагували представниці прекрасної статі на таку незвичну акцію просто неба? По різному. Одні були приємно здивовані, інші спостерігали за мужніми хлопцями в одностроях з яскравими сонячними тюльпанами і чекали, поки вони підійдуть подарувати  квіти, але всі вони дарували нашим військовим щирі усмішки і теплі обійми.

– Акцію провели з ініціативи командування військових частин міста Маріуполя, аби продемонструвати, що військові й цивільні міста мають головне спільне бажання – миру, добра і приємних моментів у житті. Наші військові продемонстрували, що не лише захищають цивільних мешканців від збройної агресії російських окупантів, а й прагнуть створити комфотні умови та гарний настрій для простих мешканців, – розповідає пресофіцер однієї з бригад В’ячеслав Скоряк.

Військові, які вітали представниць прекрасної статі із Міжнародним днем прав жінок і миру, отримали стільки ж приємних емоцій, як і самі героїні дійства.

– Тюльпани – це справжній символ весни. Мені було надзвичайно приємно дарувати їх дівчатам і жінкам Маріуполя. Тішило, що кожна розцвітала і щиро дякувала за весняні квіти. Мені як офіцеру хочеться дарувати квіти українським жінкам частіше, адже вони – найкращі і найгарніші у світі, – каже військовослужбовець Тарас.

 

Кореспондент АрміяInform

«Сьогодні кожен воїн ЗСУ є оборонцем Конституції, її цінностей і принципів» — Олександр Сирський
«Сьогодні кожен воїн ЗСУ є оборонцем Конституції, її цінностей і принципів» — Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав з 30-річчям Конституції України.

Генштаб ЗСУ: втрати російської армії перевищили 1,4 мільйона військових
Генштаб ЗСУ: втрати російської армії перевищили 1,4 мільйона військових

За минулу добу російська армія втратила 1250 одиниць особового складу, бронетехніку та понад 60 артилерійських систем.

«Саме зараз треба повертатися із СЗЧ»: командир 57-ї бригади розповів про вакансії
«Саме зараз треба повертатися із СЗЧ»: командир 57-ї бригади розповів про вакансії

Ремонтно-відновлювальний батальйон, підрозділи забезпечення, наземних роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів потребують фахівців.

6 фактів з Конституції України, які варто знати
6 фактів з Конституції України, які варто знати

Конституція — це вибір бути вільними, який українці робили знову і знову протягом багатьох поколінь. Вона не створила Україну, а закріпила наше право бути собою

ВАКАНСІЇ
Снайпер

від 22000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

терміново водій в ЗСУ

від 20100 до 123000 грн

Чортків, Тернопільська область

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 25000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Кути

Військова частина А7126

Радіо-телефоніст

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ