ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майбутні лейтенанти морської піхоти в пісках Херсонщини

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Березня 2020, 17:49 1

Для курсантів випускних курсів Одеської військової академії, які навчаються за спеціальністю «Управління діями підрозділів морської піхоти», розпочався етап посиленої практичної підготовки на полігоні, мета якого — закріплення здобутих знань та навичок.

За рішенням командувача морської піхоти генерал-лейтенанта Юрія Содоля, саме військові однієї з бригади морської піхоти організовують та проводять заняття для курсантів на полігоні.

– Сьогодні відпрацьовували тактично та методично заняття з майбутніми випускниками. Мета та ціль досягнуті в повному обсязі. Проблем з приведенням зброї до бою, прицілюванням не виникало, адже хлопці мають дуже високий рівень підготовки, – розповідає заступник командира батальйону капітан Сергій Шатало. – Підготовка курсантів на високому рівні, звісно, під час зборів вони ще багато чого нового дізнаються. Наприклад, сьогодні вони проводили стрільби з СПГ, вивчали види вогню, як правильно вибирати позицію для стрільби в різних умовах. До цього була тактична медицина, на заняття з якої ми запрошували найдосвідченіших інструкторів.

Одним із елементів, який опановують майбутні офіцери на полігоні, була стрільба із СПГ з різних вогневих позицій на великі відстані.

– На занятті ми розглянули СПГ-9, розібрали всі можливі ситуації його застосування та здійснили по три постріли по визначених цілях, – ділиться враженнями курсант Віктор Мельник. – Дуже цікаво! Ми всі вражені рівнем інструкторів, організацією та забезпеченням нашого виходу. Усі отримані знання реально допоможуть під час випускних іспитів, дозволять краще адаптуватися, коли прийдемо у свої підрозділи. Таке ставлення командування до нас, курсантів, максимально мотивує підтвердити очікування.

Попереду на випускників чекають не менш інтенсивні заняття, а саме відпрацювання групової вправи, де курсанти будуть приймати рішення по карті, навчатимуться штабної культури під час оформлення бойового наказу, виконання вогневих вправ у складі взводу в обороні, керування мінометним вогнем та багато іншого.

– Будемо допомагати методично правильно виконувати, й, звісно, ділитися новітнім досвідом, який ми набули під час ротацій на сході України, – додав Сергій Шатало.

Також особливість підготовки за спеціальністю «Управління діями підрозділів морської піхоти» полягатиме в тому, що на курсантів чекає заняття на середньому десантному кораблі «Юрій Олефіренко», де вони відпрацьовуватимуть елементи щодо живучості корабля, правильності завантаження та висадки броньованої техніки.

Загалом інтенсивний польовий вишкіл для курсантів-випускників розрахований на три тижні. У цей час випускники військового вишу тренуватимуться керувати підрозділами на полі бою, ухвалювати правильні рішення, організовувати взаємодію та робити все можливе для збереження підлеглих, які в них з’являться найближчим часом.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: