ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За сприяння канадських партнерів автопарк ВСП поповнили нові «Форди»

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Березня 2020, 19:33 11
SONY DSC

Сьогодні у Львові на базі Західного територіального управління Військової служби правопорядку представники Збройних сил Канади передали українським колегам матеріально-технічну допомогу в контексті реалізації масштабного проєкту з посилення можливостей для забезпечення захисту та безпеки громадян України.

Як зазначив бригадний генерал Стефан Лакруа, командир 3-ї Канадської дивізії – об’єднаної оперативної групи «Захід», Канада однією з перших країн розпочала надавати допомогу Україні, що постала перед загрозою поневолення.

– Наша країна, як і Україна, має спільний державний кордон з Росією, а тому ми добре й чітко розуміємо всі виклики, перед якими опинилася ваша держава і робимо все від нас залежне, аби надати всебічну підтримку українцям. Канада залишатиметься Україні вірним другом, партнером завжди: у навчанні та в повсякденному житті, – наголосив він.

Зі свого боку начальник Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Криштун подякував давнім партнерам за підтримку і висловив переконання в тому, що поповнення автопарку ВСП стане ще одним міцним фрагментом фундаменту нової служби – Військової поліції.

– Вже не перший рік працюємо над її запуском – найближчим часом подамо на розгляд народних обранців відповідний законопроєкт та очікуємо його схвалення. Це дасть змогу військовим правоохоронцям отримати всі необхідні функції для виконання завдань за призначенням і підтримувати правопорядок у ЗС України.

Від сьогодні дев’ять новеньких Ford Transit посилять автопарки всіх управлінь ВСП. Певну частину з них невдовзі використовуватимуть за призначенням у районі проведення операції Об’єднаних сил.

У церемонії передачі взяли участь і представники місії «ЮНІФАЄР», Навчального центру ВСП, органів державної влади, духовенство.

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка