ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Калинівці проєктують «Стіну пам’яті» загиблим землякам

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Березня 2020, 11:45 1

За ініціативи громадської організації «Об’єднання учасників бойових дій та патріотів України» в Калинівці, що на Вінниччині, планують створити пам’ятний знак загиблим учасникам російсько-української війни. До проєктування залучили учнів зі шкіл Калинівського району, провівши конкурс дитячих малюнків-ескізів.

— Найбільшою цінністю для наших солдатів на передовій були й лишаються дитячі малюнки, листи та обереги. Це те, що найбільше зігріває душу наших хлопців, і те, що зігріє душі тих, хто назавжди відлетів на небеса, — говорить волонтер Анатолій Сопін. — Тому хто, як не діти, допоможуть нам побачити, якою має бути «Стіна пам’яті».

На конкурсі було представлено 39 малюнків, серед яких присутні на заході ветерани бойових дій, діти, волонтери та мешканці міста мали змогу вибрати той, що сподобався найбільше. В результаті голосування переміг малюнок 12-річної Дар’ї Калини з місцевої школи. Дівчинка каже, що на військову тематику малює вже давно.

— Мій тато — військовий. Коли він був на війні, ми всім класом передавали йому та його побратимам малюнки та обереги. А ще обидві мої сестри — учасниці Революції Гідності на Майдані, — говорить Дар’я. — Я пишаюся своєю родиною і щиро радію, що саме з мого малюнка спроєктують цю стіну.

За словами присутніх ветеранів війни, тепер залишилося тільки знайти майстра, який виготовить пам’ятний знак, що буде розміщений біля районної дошки пошани.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини