ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністр закордонних справ Канади відвідує Міжнародний центр миротворчості та безпеки на Львівщині

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Березня 2020, 11:33 1

Львівщину і, зокрема, Міжнародний центр миротворчості та безпеки відвідує Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань. У складі канадської делегації перебувають Надзвичайний та Повноважний посол Канади в Україні пані Лариса Галадза, аташе з оборони при Посольстві Канади в Україні полковник Роберт Фостер, помічник заступника Міністра закордонних справ Канади у справах Європи та Близького Сходу пан Пітер МакДугал.

Міністра закордонних справ також супроводжують Надзвичайний та Повноважний посол України в Канаді Андрій Шевченко і заступник Міністра закордонних справ України Єгор Божок.

Зустрів високоповажних гостей начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Канадський міністр ознайомиться зі структурою та призначенням Центру, особливостями підготовки військових фахівців для ЗСУ, зокрема за участю канадських інструкторів. Він також відвідає центр імітаційного моделювання, спостерігатиме за підготовкою штабів та практичними діями українських військовиків під час відпрацювання навичок в умовах міської забудови та зустрінеться із військовослужбовцями ЗС Канади.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook