ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

2020 рік стане роком системного переходу Сухопутних Військ на управлінські стандарти НАТО – генерал-лейтенант Олександр Сирський

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Березня 2020, 19:13 5

Під головуванням командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського 5 березня 2020 року в Командуванні Сухопутних Військ ЗС України відбулось підведення підсумків роботи за минулий місяць, а також визначення завдання на поточний. Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України

Обговорювалася подальша реалізація реформи у армії, але вже в розрізі конкретних задач цього року щодо оптимізації діяльності Сухопутних Військ ЗС України – задля досягнення найвищої боєготовності кожної військової частини та фахової спроможності кожного військовослужбовця на своєму місці.

У заході взяли участь заступники командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України, офіцери Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, командувачі військ оперативних командувань, начальники військових навчальних закладів та навчальних центрів, командири частин безпосереднього підпорядкування та представники військових комісаріатів.

Основні питання, які виносилися на обговорення – подальший розвиток і розширення системи територіальної оборони та її взаємодія з армійськими органами управління; організація службою військ живучості, пожежної безпеки, охорони праці та технічного нагляду в усіх військових частинах і підрозділах; продовження фахового вдосконалення військовослужбовців за допомогою курсової підготовки у навчальних центрах і вищих військових закладах освіти; якісна системна робота з резервістами оперативного резерву першої та другої черг тощо.

Окремо піднімалося питання міжнародного військового співробітництва – для отримання допомоги від іноземних партнерів з підвищення кваліфікації фахового рівня офіцерів артилеристів. Зокрема командувач Сухопутних Військ дав завдання організувати візит курсантів Військової академії Вест-Пойнт (США) до Національної академії Сухопутних Військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів). А також забезпечити візит представників Військового інституту танкових військ (м. Харків) до Воєнної технічної академії Республіки Польщі (м. Варшава) – для ознайомлення з методикою викладання навчальних дисциплін за стандартами країн-членів НАТО. Не оминули увагою й Військову академію (м. Одеса) – командувач доручив організувати візит керівництва цього навчального закладу до Воєнно-технічної академії імені Ярослава Домбровського Республіки Польща (м. Варшава).

Окрім того, окремо виносилося питання щодо організації та проведення заходів з нагоди відзначення в Україні Дня українського добровольця (14 березня), а також Дня проголошення Центральної Ради (17 березня).
Під час другої частини підведення підсумків командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський наголосив на важливості організації та проведення весняного призову на строкову військову службу з дотриманням усіх вимог чинного законодавства.

3
1
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Публікації