ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міністр оборони Німеччини щодо санкцій проти Росії через Сирію

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Березня 2020, 12:04

Німеччина має тісні економічні зв’язки з Росією і може використати цей важіль для тиску на президента Путіна щодо воєнних дій Росії в Сирії. Як повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Reuters, про це заявила міністр оборони Німеччини Аннеґрет Крамп-Карренбауер.

Ескалація бойових дій у сирійській провінції Ідліб, де Росія підтримує наступ армії президента Башара Асада, а Туреччина — повстанців, загрожує прямим протистоянням двох великих іноземних держав.

Крамп-Карренбауер заявила, що Німеччина має широкі комерційні зв’язки з Росією й уже застосувала санкції через війну проти України, щоб показати, що Москві не можна все спускати з рук.

— І це питання нині також потрібно поставити щодо Сирії, — сказала вона, зазначивши, що Німеччина повинна показати Росії, що «ми дуже добре знаємо, що вона робить у Сирії».

Міністерка оборони повторила свою пропозицію створити на півночі Сирії зону безпеки для захисту цивільних осіб, додавши, що канцлер Німеччини Ангела Меркель намагається переконати Путіна підтримати це. Мільйон людей втікали від останніх боїв в Ідлібі.

Якщо всі відповідні гравці в регіоні підтримають створення таких зон безпеки, Німеччину та інші європейські країни можуть попросити захистити ці зони, додала німецький міністр.

Нагадаємо, що президенти Туреччини та Росії мають зустрітися у Москві 5 березня для переговорів щодо Сирії.

Читайте нас у Facebook
У 7-му корпусі швидкого реагування ДШВ створено власний Центр інновацій та технологій
У 7-му корпусі швидкого реагування ДШВ створено власний Центр інновацій та технологій

Бригади вже мають потужні майстерні, лабораторії та налагоджену співпрацю з виробниками, однак часто впровадження ефективних рішень залишається локальним.

Квиток в один кінець: росіяни на мотоциклах спробували заскочити у Часів Яр
Квиток в один кінець: росіяни на мотоциклах спробували заскочити у Часів Яр

Бійці 24-ї механізованої бригади імені короля Данила відбили масований штурм окупантів на мототехніці.

До Польщі під «баси»: на Львівщині батько намагався вивезти сина за кордон на сабвуферах
До Польщі під «баси»: на Львівщині батько намагався вивезти сина за кордон на сабвуферах

Прикордонники в «Угринові» викрили незвичну схованку в автівці Audi

До Одеси не доплив: військові моряки знищили російський морський дрон
До Одеси не доплив: військові моряки знищили російський морський дрон

Підрозділи Військово-Морських Сил ЗСУ знищили ворожий морський безекіпажний катер, який рухався в бік Одеси.

Виїжджали на БТР і перепливали річку на човнах: військові евакуювали десятьох цивільних
Виїжджали на БТР і перепливали річку на човнах: військові евакуювали десятьох цивільних

Воїни 63-ї окремої механізованої бригади провели термінову евакуацію родин з дітьми на Лиманщині.

Реальна картина того, що відбувається на фронті: Запорізький напрямок відвідала британська делегація
Реальна картина того, що відбувається на фронті: Запорізький напрямок відвідала британська делегація

Радник прем'єр-міністра Великої Британії з національної безпеки Джонатан Пауелл та британська делегація відвідали Запорізький напрямок.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Зв’язківець, військова частина А0563

від 20000 до 100000 грн

Охтирка

Військова частина А0563

Фельдшер

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Фахівець радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 20000 до 60000 грн

Коломия

Військова частина А1267

Старший акумуляторник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Сапер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

--- ---