ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На полігоні морської піхоти розпочалися збори з майбутніми офіцерами

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Березня 2020, 15:12 1

За рішенням начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України для курсантів випускного курсу факультету спеціалістів десантно-штурмових військ за спеціальністю «Управління діями підрозділів морської піхоти» Військової академії (м. Одеса) напередодні випуску проводиться посилена підготовка.

Розпочалася підготовка з лекції щодо порядку організації бойової підготовки у підрозділі, під час якої до курсантів звернувся командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль.

— Те, чого ви навчитеся тут, допоможе вам комфортніше адаптуватися до служби саме у бойових умовах, — зазначив командувач генерал-лейтенант Юрій Содоль.

Попереду на майбутніх офіцерів чекають інструкторсько-методичні та практичні заняття, під час яких вони опановуватимуть методику проведення занять з вогневої підготовки, водіння автомобільної та броньованої техніки.

У рамках тактичної підготовки управлятимуть діями взводу морської піхоти в різних видах бою. Під час відпрацьовування тактико-спеціальних дисциплін опанують порядок наведення авіації на наземні цілі, пройдуть курс з основ контрснайперської боротьби, тренуватимуться організовувати взаємодію між підрозділами морської піхоти та розрахунками БПЛА в умовах обмеженої видимості. Також вчитимуться викликати вогонь артилерії та корегувати ним в ході бою.

Важливим елементом практики стане проведення занять з морської десантної підготовки. Курсанти проживатимуть на борту СДК «Юрій Олефіренко», відпрацьовуватимуть організацію завантаження бойової техніки на кораблі та її вивантаження, дії взводу в наступі під час висадки морського десанту, а також разом з екіпажем тренуватимуться у боротьбі за живучість корабля.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл