ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Львівського госпіталю надійшла адресна допомога з Німеччини

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Березня 2020, 19:59 1

Львівські волонтери доставили для потреб пацієнтів Військово-медичного клінічного центру Західного регіону функціональне ліжко з електроприводом, придбане коштом громадян Німеччини та тих, кому небайдужа доля України.

За словами заступника начальника Центру з роботи з особовим складом полковника Івана Держила, така допомога вкрай важлива: «Щиро дякую всім, хто не лише підтримує, а й безпосередньо долучається до добрих справ».

Також він розповів, що доставлянням допомоги в Україну вже не перший рік опікується пані Ганна (Hanna Myhailynka) разом з подругою-німкенею. За їхнього сприяння, зокрема до Львова з Ерфурта (земля Тюрингія, ФРН), уже неодноразово надходили спеціалізовані візки, милиці й інший інвентар для людей з інвалідністю.

Цього разу панянкам допомогли засновник Благодійного фонду «Здійснити мрію» Андрій Прапор і волонтер Центру волонтерства «Корпорація добрих справ» Володимир Спірін, які доставили вантаж від державного кордону з Польщею та передали його до клініки хірургії серця та магістральних судин.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Спорт