ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Андрій Загороднюк представникам будпромисловості: «Ми категорично проти будь-яких корупційних проявів»

Новини
3 Березня 2020, 17:46
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На цьому сьогодні, 3 березня, наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час круглого столу щодо обговорення новітніх підходів будівництва для військових.

В ході заходу очільник оборонного відомства акцентував увагу представників будівельних асоціацій та будівельного бізнесу на важливості створення модульних містечок для військових.

– Модульні містечка є дуже важливими для нас, тому що вони швидкозбірні і пересувні. Виробників таких модульних конструкції не так багато, тому ми запрошуємо всіх брати участь у конкурсі. Вони будуть відкритими, прозорими, ми будемо спілкуватися з виробниками і будівельниками для того, аби почути всі зауваження, пропозиції чи заперечення, якщо вони є до документації, – повідомив Андрій Загороднюк.

Він також додав, що головним критерієм відбору виробників буде не ціна, а спроможності виробництва і наявний досвід компанії.

– Ми відкриті в цих питаннях у тому випадку, якщо у вас є власне виробництво, або ви маєте спроможності його розпочати, або у вас є інше представництво від існуючого виробника з досвідом. Ми дивитимемося, щоб у вас був досвід, спроможності і наявність виробничої площадки або ж ви представляєте завод, у якого є такі виробничі потужності, –  наголосив Міністр.

Керівник оборонного відомства також зазначив, що будівельні проекти не створюватимуться під єдиного виробника.

– Ми не робимо проекти під одного виробника – це категорично заборонено. Якщо ви побачите, що проходить проект, який заточений під одного виробника – надавайте нам цю інформацію, ми її будемо змінювати. Наше завдання залучити якомога більше учасників на конкурси, – підкреслив Андрій Загороднюк.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець. Оператор БПЛА

від 20100 до 120100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Автомеханік

від 25000 до 60000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Механік-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Офіцер управління забезпечення

від 65000 до 125000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Начальник комплексу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 25000 грн

Черкаси

Державна прикордонна служба України