ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зеленський обговорив із єврокомісаром пріоритети співпраці України і ЄС

13 Лютого 2020, 11:01
Зеленський обговорив із єврокомісаром пріоритети співпраці України і ЄС

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Європейським комісаром з питань сусідства та розширення Олівером Варгеї, який перебуває з візитом в Україні. Про це повідомляє Офіс Президента України.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили співпрацю України та Європейського Союзу й узгодили пріоритети взаємодії на поточний рік. Серед них – підписання Угоди про спільний авіаційний простір, початок переговорів про так званий промисловий безвіз, поглиблення співробітництва у цифровій сфері, взаємодія у рамках «Європейської зеленої угоди», початок системного оновлення додатків до Угоди про асоціацію.

‒ Дякую за постійну підтримку євроінтеграційного курсу України, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави, – зазначив Президент.

Сторони обговорили прогрес у реалізації системних реформ в Україні, зокрема в контексті імплементації Угоди про асоціацію, та домовилися про подальшу підтримку з боку ЄС для забезпечення економічного зростання країни.

Володимир Зеленський зауважив, що Україна чекає на інвестиційну підтримку Європейського Союзу та держав – членів ЄС. Він також поінформував Олівера Варгеї про співпрацю України з МВФ.

‒ У нас дуже хороші відносини з МВФ. Ми детально обговорюємо всі економічні ініціативи та законопроєкти, які допоможуть пришвидшити економічне зростання України, ‒ зазначив Глава держави.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України