ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З війни на футзал, і назад на війну…

19 Лютого 2020
З війни на футзал, і назад на війну…

У Хмельницькому на спортивній базі ракетної бригади «Свята Варвара» стартував чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з футзалу серед військових частин безпосереднього підпорядкування. Участь у змаганнях беруть 10 команд із різних регіонів, а саме: з Києва, Сум, Кременчука, Бродів, Нового Калинова, Херсону, Дрогобича, Дівичок, Полтави та господарі турніру — ракетники з Хмельницького.

Команди через сліпий жереб розподілені на дві групи, по п’ять гравців у кожній.

— За результатами групових поєдинків до фіналу вийдуть по дві найкращі команди. Перша в групі «А» зіграє з другою в групі «Б» і, відповідно, друга в групі «А» за вихід до фіналу боротиметься з першою в групі «Б», — підкреслив головний суддя змагань старший викладач кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки та спорту Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова полковник Ігор Щербина.

Крім того, він додав, що в Сухопутних військах чемпіонат проводять уперше після п’ятирічної перерви, а саме відтоді, коли почалася війна на Сході України.

— Варто наголосити, що майже всі учасники змагань — військовослужбовці, які брали участь в АТО/ООС. Чимало хлопців приїхали на чемпіонат до Хмельницького з району проведення операції Об’єднаних сил і після його завершення повернуться до підрозділів, — підкреслив полковник Ігор Щербина.

У першому матчі-відкритті турніру зустрілися гравці Сумської реактивної бригади та бригади армійської авіації з Бродів. У підсумку з рахунком 3:2 вольову перемогу здобули сумчани.

Уже за тиждень, а саме 24 лютого, переможець цих змагань представлятиме Сухопутні війська на всеармійській першості у Львові.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація, Репортаж, Спорт