ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовий літак ВМС США приземлився в Одесі

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Лютого 2020, 16:01

В Одесі американські військові кораблі є досить частими гостями, тому рідкісний військовий літак C-40A Clipper викликав велике зацікавлення в одеситів.

Чому рідкісний? Тому що, як відомо, таких літаків було випущено всього 15 на замовлення Корпусу морської піхоти США. Він є військовою модифікацією цивільного Boeing-737 й використовується військово-морським флотом і військово-повітряними силами США. Перший C-40 Clipper надійшов на озброєння ВМС США на початку 2001 року.

Літак може оперативно трансформуватися і використовуватися в трьох конфігураціях: для перевезення військ, вантажів або їхньої комбінації. Він може взяти на борт 121 військового (посилену роту) або вісім стандартних морських контейнерів по 5000 фунтів кожен – усього близько 17 тонн вантажу.

C-40A оснащені сучасною кабіною екіпажу і системою попередження щодо можливого зіткнення TCAS-II,  бортовим обладнанням і двигунами, які за шумом відповідають нормі Stage III. Вони сертифіковані для далеких надводних операцій. Два двигуни CFM56-7 дозволяють подолати відстань понад 5500 км на швидкості близько 900 км за годину. Ними почали замінювати застарілий парк літаків С-9 Резерву авіації ВМС (Naval Air Reserve).

фото:Думська

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,