ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Від «совкового» примусового підходу – до сучасного рекрутингу

13 Лютого 2020
Від «совкового» примусового підходу – до сучасного рекрутингу

В Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулись збори фахівців із військового рекрутингу. Учасникам довели основні вимоги до відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2020 році, а також до вступу до військових вишів.

– Такі заняття покликані навчити представників служби рекрутингу виконувати обов’язки не за методичними вказівками. Вони повинні передусім поєднати в собі як професіоналів, так і психологів, – підкреслив керівник рекрутингової служби Одеської області підполковник Олексій Панов. – Учасники збору могли обговорити проблемні питання, з якими їм доводиться стикатися в роботі. А ще обмінялися практичним впровадження успішних новацій в роботі з кандидатами на військову службу.

Нагадаємо, що з грудня 2018-го Одеський облвійськкомат перейшов на новий формат роботи і переформований у Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ООТЦК та СП). Минуло трохи більше ніж рік, а вже можна говорити про позитивні зміни.

За словами підполковника Олексія Панова, динаміка з оформленням на контрактну службу в регіоні досить втішна.

– Якщо раніше відбирали в місяць 100-120 охочих служити за контрактом, то тепер – 120-140 осіб. Особливо позитивна динаміка є в якості відбору. У нас є посадовці в районних чи міських центрах, що рекламують контрактну службу, оформляють охочих служити, супроводжують за потреби до навчальних закладів. Отже, результати тестування програми показали низку переваг. Головна перевага – відхід від «совкового» примусового підходу до прямого спілкування з потенційними кандидатами, – зазначив офіцер.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації