ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США «попрацюють» з Угорщиною, яка блокує Україну на шляху до НАТО

11 Лютого 2020
США «попрацюють» з Угорщиною, яка блокує Україну на шляху до НАТО

США наполягають, що НАТО — не місце для розв’язання двосторонніх проблем між членами та партнерами блоку, та обіцяють працювати з Угорщиною для зняття української блокади. Як повідомляє «Європейська правда», про це у вівторок заявила посол США в НАТО Кей Бейлі Хатчісон під час онлайн-брифінгу в Брюсселі напередодні міністерської зустрічі Альянсу.

«Ми підтримуємо отримання Україною статусу партнера з розширених можливостей… та хочемо мати можливість проводити зустрічі на рівні міністрів оборони за участі України. Ми дуже сподіваємось, що Угорщина працюватиме з нами, аби це трапилося», — зазначила представниця США.

За її словами, позиція Вашингтона полягає у тому, що двосторонні проблеми не повинні стримувати ключові зусилля НАТО. Особливо тоді, як Україна так сильно потребує допомоги Альянсу.

«І ми хочемо гарантувати, що права людини поважають у всіх країнах-партнерах і членах НАТО. У цьому випадку це двосторонні розбіжності й ми дуже сподіваємося, що Угорщина відкладе вбік цю проблему. Ми будемо працювати з Угорщиною, щоб упевнитися, що Україна поважає права меншин», — додала Хатчісон.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Новини світу та України