ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Подав у відставку заступник голови Пентагону, який був проти затримки допомоги Україні

20 Лютого 2020
Подав у відставку заступник голови Пентагону, який був проти затримки допомоги Україні

Президент США Дональд Трамп оголосив про відставку заступника міністра оборони США з політичних справ Джона Руда. Як повідомляє «Європейська правда», про це Трамп написав у Twitter.

«Я хотів би подякувати Джону Руду за його службу нашій країні й побажати йому успіхів у подальших починаннях», — написав Трамп.

Водночас президент США також твітнув повідомлення журналістки Bloomberg, яка повідомила про звільнення Руда ще до офіційного підтвердження.

У статті видання також стверджується, що Руд, який радив адміністрації Трампа не припиняти військову допомогу Україні, подав у відставку під тиском соратників президента США.

За словами прессекретаря Пентагону Аліси Фарах, Руд залишить свою посаду в кінці місяця. Його замінить заступник держсекретаря Джеймс Андерсон. Цей пост є одним із найбільш важливих у Пентагоні, заступник керує офісом, який транслює і реалізує політику, встановлену вищими цивільними керівниками Пентагону.

Руд займав посаду в Пентагоні з січня 2018 року. Він був офіційною особою, яка в травні підтвердила Конгресу, що Україна має право на отримання допомоги в розмірі 250 мільйонів доларів. Пізніше ця допомога була тимчасово заблокована Білим домом.

Фото © EJ Hersom/U.S. Department of Defense

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України